KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13693715
nr 1369 3715
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad. Motivet: 20x19cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:09:49
21/12 18:57:28
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell