KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13693715

nr 1369 3715

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Signerad. Motivet: 20x19cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 december 2020
kl 20:09:49

21/12 18:57:28 1      Vinnande bud

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell